Budowa sieci wodociągowej ? etap I w miejscowości Stary Kobylin
– ZAKOŃCZONY !

?Informujemy?, iż z końcem kwietnia zrealizowaliśmy kolejną inwestycję związaną z budową sieci wodociągowej ? etap I w rejonie działek ewidencyjnych nr 470 i 419/21 w miejscowości Stary Kobylin  ?
W ramach ww. inwestycji wybudowana została sieć wodociągowa o średnicy ?110mm PEHD i łącznej długości ok. 330,0m.  ?
Prace wykonywane były przez Nasz zespół wyspecjalizowanych Pracowników  ???????
Mieszkańcom Starego Kobylina DZIĘKUJEMY BARDZO ? za cierpliwość, zrozumienie i współpracę w trakcie prowadzonych robót, podczas których występowały krótkotrwałe problemy z przejazdem oraz chwilowe przerwy w dostawach wody ? co związane było z układaniem infrastruktury podziemnej oraz z przełączeniami na sieci wodociągowej ?
DziękujeMY  ?
?

Budowa sieci wodociągowej ? etap I w miejscowości Stary Kobylin

Dyrektor Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich informuje, iż od dnia 5 kwietnia 2023r. planowane są kolejne prace związane z budową sieci wodociągowej – etap I tym razem w Starym Kobylinie, działki ewidencyjne nr 470, 419/21.

Budowa sieci wodociągowej realizowana będzie przez Nasz wyspecjalizowany zespół.

Wykonywane roboty mogą spowodować utrudnienia w ruchu. Planowany termin zakończenia prac: do 2 tygodni od momentu rozpoczęcia prac. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych niepozwalających kontynuowania prac, termin zakończenia może ulec zmianie.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszaMY.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 655 727 994.

Skip to content